středa 13. září 2017

Washington a tizenhatodik alkalommal nyer, haza a Lakers a falon

Washington eleje óta ellenfél játszotta lövöldözés különösen fűződő Bradley Beal, de spontán módon játszott a Lakers sikerült letölteni, amíg patnáctibodové ólom és kilenc perccel a vége előtt ténylegesen értékben.

bet365 mobil

Aztán megmutatta az alakját Wall, amely -tól 91:91 állapot lőtt 16 csapata 25 pontot és 33 pontot és 11 gólpassz húzta Wizards nyerni. Rajongók neki a végén jutalmazzák kiabálva „MVP", amely, mint a verseny vezetés arra utalnak, hogy ez volt a Wall kéne a díjat a bet365 internetes sportfogadás legértékesebb játékosa a szezonban.

� ��John játszik szürreális hűvös, amelyek a legjobb bet365 mobil bónusz szezon a karrierjét. Tudja, hogy ez a csapata. Meg tudja birkózni a legfontosabb mérkőzések legjobb teljesítményeivel."Beal segített a Wizards-nek 23 pontot szerezni, Marcin Gortat 21 ponttal és 14 lepattanóval duplán alkalmas" - mondta. A Lakers legfelső gólszerzője Jordan Clarkson volt 20 ponttal, Luol Deng és D Angelo Russell 17 pontot szereztek, Russell pedig 11 személyes segédletet adott.

"Nem volt a legjobb meccsünk. Nem illettük a játék típusát. Sok ilyen nyár van, streetball, sok játékos játszik egyenként, lövés nehéz rakéták az ellentámadásból.Természetesen meg kell javítani, azt továbbra is nyerő széria, végül megcsináltuk, de ubojovali „élvezte Satoranského.

A cseh válogatott volt sikeres belépését a mérkőzés, amikor belépett a játék már az első negyedévben, � �s az edző Scott Brooks elhagyta a pályán hét percig. Satoranski azonnal átformálta a trojkát, és különösen védelmezte az ellenfél több támadását. A második alkalommal ment a játék elején az utolsó negyedévben és a veszteség a labda hozzájárult az a tény, hogy a Lakers vissza a játékba.

Egy újonc az NBA-ben volt az első találkozó a Lakers, aki drukkolt, gyermekkora óta. "Ez volt a kedvenc klubom, mindig is figyeltem Kobe Bryantt. Sajnálom, hogy hiányzott neki (Bryant karrierjét nyáron befejezte). Mégis különleges volt a Lakers ellen játszani.Úgy tűnt, hogy több rajongó volt, mint mi. Több sárga mezéretű volt. Ez érvényesül minden városban, ahol a klub jön, „mondta.

Még 41 pont, nyolc lepattanót és nyolc segíti a közigazgatás Jamese Hardena és dvacetibodové vezetés közben a negyedik negyed fordulat nem legyőzni Houston 108: 113 Atlanta. Hawks megnyerte az ellenfél térfelére az elmúlt ne gyed 40:22.

A legjobb vendég is villant Tim Hardaway Jr. egy személyes rekordja 33 pont (23 közülük az utolsó negyedévben) és Dwight Howard, aki egykori klubja ellen volt 24 ponttal és 23 lepattanót. Csak két lepattanót és elmaradt a csúcs a szezonban.

Golden State bélyegezni LA Clippers 133: 120, ha a játék nem veszíti el még egyszer, és vezette, mint 21 pont.Stephen Curry bajnok csapata 29 pontból álló lőfegyvert vezetett be 11 segédrel. Curry az ő 200. mérkőzés vált három ebben a szezonban, és az első játékos az NBA történetében, hogy csinálni öt évben egymás után.

Kevin Durant hozzájárult Warriors 26 pont, 10 gólpassz és nyolc lepattanót, Klay Thompson 21 pont.

Blake Griffin legjobb vesztesek szerzett 31 pontot és leszállt nyolc golyót, Jamal Crawford szerzett 21 pont ot.

Philadelphia elvesztette 86 102 San Antonio, nem segített neki, amikor 25 pont és 10 lepattanó török ​​elforduló Ersan Ilyasova 14 pontot és kilenc lepattanót horvát Dario Saric vagy öt pontot Nymburk korábbi játékosa Chassona Randle.Győztes ment Kawhi Leonard 19 pontot és Dewayne Dedmon 13 pontot és 10 lepattanót.

Hogy megfeleljen a különböző okok miatt beavatkozni LaMarcus Aldridge és Pau Gasol oldalán San Antonio és Joel Embiid, Nerlens Noel és Robert Covington oldalon Philadelphia. Gregg Popovich nagy edző vezette a Spureket az 1 127. helyezettnek az NBA-bázisban, amely egy egyklubos győzelem rekordját illeti. Ő az első, aki megosztja Jerry Sloannal, az Utah Jazz tréner legendájával.Ő volt az első, aki gratulál Popovicsnak csevegő partnere Brett Brownnak, San Antonio egykori edzői edzőjének, aki ma más klubokban edződik.

Houston - Atlanta 108 113 Fő Clippers - Golden State 120: Főoldal 133 Sa n Antonio - Philadelphia 102 86 Fő Washington - Lakers 116: 108 (a Satoran 3 pontra, 3 lepattanóra, bet365 kifizetés módok 1 asszisztensre)